Growth & Buy-out
Ondernemen is consistent groei waarmaken met een doordachte strategie. Onze focus ligt op winstgevende ondernemingen, die een volgende fase in hun groei kunnen gaan realiseren. Om deze mogelijkheden te realiseren dienen ze een professionaliseringsslag te maken en hebben ze extra kapitaal nodig. Wij werken actief met deze ondernemers samen aan de strategische ontwikkeling van hun onderneming, ondersteunen hen bij operationele verbeteringen en financieren buy-out en groei trajecten. Door onder andere buy & build activiteiten, internationalisering en het aangaan van partnerships, creëren we samen waarde en helpen we ondernemingen naar een volgende fase.
Sectoren
Met een heldere investeringsstrategie spelen wij in op meerjarige trends in aantrekkelijke groeimarkten binnen de sectoren Healthcare, Technology en Agrifood-Tech.
We komen graag in contact met Nederlandse en Duitse ondernemingen die een onderscheidende marktpositie innemen, over groeipotentie beschikken en die succesvol acteren op maatschappelijke ontwikkelingen.
Team & netwerk
Binnen Holland Capital werken wij met gespecialiseerde teams. Hierdoor weten we wat er speelt en welke partijen opereren binnen de marktsectoren waarin wij actief zijn.
Met ons uitgebreide netwerk van industry experts en collega-ondernemers creëren wij waardevolle connecties en bieden wij de mogelijkheid om nieuwe kansen te verkennen en zakelijke mogelijkheden te vergroten.
“Wij begrijpen de uitdagingen en kansen
die ondernemers tegenkomen en werken samen aan oplossingen en groeistrategieën.”
Assets under management
Founded
Investments
Offices
Buy-Out Team members
Growth & Buy-out team

Philip Wilms
Investment Director
Growth & Buy-Out Technology

Dennis Mohnen
Investment Director
Growth & Buy-Out Healthcare

Margot Engels
Operational Partner & CEO
Growth & Buy-Out Healthcare

Matthias Altmann
Investment Associate
Growth & Buy-Out Technology
Nieuws
Investment Professional for the German market | Venture & Growth Technology
Do you want to work in the exciting world of Venture Capital? Are you passionate about investing in promising technology companies? Do you have an entrepreneurial mindset and love to help these companies to (hyper)scale? Then you might be the ideal...
Kids Lodge neemt kinderopvang Donkey over en breidt uit in regio Helmond
Ons portfoliobedrijf Kids Lodge kondigt met trots de overname van kinderopvang Donkey aan.
Lopital versterkt positie met overname van Culsana
Ons portfoliobedrijf Lopital, ontwikkelaar en leverancier van innovatieve hygiëne-, transfer- en mobiliteitshulpmiddelen voor de gezondheidszorg, heeft Culsana overgenomen. Met deze strategische add-on breidt Lopital haar productportfolio verder uit en versterkt zij haar positie binnen de institutionele zorg.
Amsterdam
Krijn Taconiskade 426
1087 HW Amsterdam
+31 (0) 20 311 94 11
Düsseldorf
Inselstraße 34
40479 Düsseldorf
+49 (0) 211 43 63 69 01
Contact
info@hollandcapital.nl


